Oslavujú: Radúz Zajtra: Hilda

Od 1.9.2014 sa začína so separovaným zberom. Zatiaľ sa bude zbierať papier, plast a komunálny odpad podľa nových harmonogramov.

So zvozom bio-odpadu sa začne od 1.10.2014 a to z dôvodu postupného nábehu na projekt. Čo sa týka zberu papiera, plastov a bio – odpadu – v prípade ak bude v týchto nádobách iný odpad, tak tieto nebudú pracovníkmi PZO vyvezené!!! Ak budú mať domácnosti väčšie množstvo plastov a papiera – môžu dávať plast aj do vriec a vyložiť spolu s nádobou. (papier dávať buď do papierových alebo kartónových krabíc, alebo môžu tento papier zviazať a vyložiť vedľa nádoby na papier)

Od 1.9.2014 sa začína aj s novým systémom zberu komunálneho odpadu, ktorý sa bude vyvážať výhradne len zo zberných nádob!!! (nie z vriec a podobne). Ak jednotlivé domácnosti majú väčšie množstvo komunálneho odpadu je potrebné, aby si tieto domácnosti zabezpečili ďalšiu nádobu na komunálny odpad. Všetky nádoby na zmesový komunálny odpadu budú do konca tohto kalendárneho roka označené jednotnou identifikačnou nálepkou PZO.

Prihlasenie

Nové z diskusie

  • Žiadne príspevky na zobrazenie
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com